avatar avatar avatar
پشتیبانی سایت
پشتیبان برای خدمتگزاری آماده است
کاربر گرامی ؛ در حال حاضر امکان پاسخگویی وجود ندارد. لطفا مشخصات خود را ارسال نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم.

سنگ وارداتی مارمارا ترکیه چینی مارمارا ترکیهکاربرد سنگ چینی مارمارا ترکیه :دیواره های داخلی ساختمان (نمای داخلی) سنگفرش واحد های تجاری و اداری سرویس بهداشتی دکوراتیو سنگفرش واحدهای مسکونی نمای بیرونی ساختمان(نمای اصلی) نمای بیرونی ساختمان(نمای فرعی) میز و کانتر آشپزخانه

کاربرد سنگ مرمریت مارمارا بسیار زیاد است و از این سنگ زیبا می توان برای بخش های مختلف یک ساختمان استفاده کرد. اگر این مرمریت مارمارا برای نمای داخلی ساختمان خود انتخاب کرده اید باید به شما تبریک گفت زیرا سلیقه بسیار خوبی در انتخاب سنگ ساختمانی دارید ضمن اینکه این سنگ کیفیت بسیار خوبی دارد و زیبایی منحصر به فرد آن در سراسر دنیا شهره است.

سنگ دکوراتیو مارمارا

مارمارا از دسته سنگ مرمریت است که از کشور ترکیه وارد ایران می شود. ترکیه معادن سنگ بسیار زیادی دارد و انواع مختلف سنگ ترکیه به ویژه سنگ مرمریت را می توانید در بازار مشاده نمایید. این سنگ ها زیبا و شیک هستند و از قیمت بالایی برخوردار می باشند. سنگ مرمریت مارمارا به دلیل طرح های خاصی که دارد مشهور است این نقوش به طراحان دکوراسیون داخلی اجازه می دهد تا طراحی های بی نظیر و بسیار زیبایی با این سنگ داشته باشند.
این سنگ زمینه ای سفید دارد که روی آن خطوط موازی و بسیار صاف تیره رنگی دیده می شود. نظم خاصی که در این خطوط دیده می شود از مهم ترین ویژگی های سنگ مرمریت مارمارا است. این سنگ از معادنی در منطقه مارمارا در کشور ترکیه استخراج می شود. از آنجا که این سنگ در تمامی دنیا کم نظیر است و امکان خلق طرح های بسیار زیبا را به طراح می دهد محبوبیت زیادی جهت استفاده در فضای داخلی ساختمان دارد.
صنایع سنگ سان این سنگ زیبا را به صورت مستقیم وارد کرده و در ابعاد اسلب و تایل با فرآوری روز به مشتریان عزیز ارائه می دهد .

جهت دریافت لیست قیمت سنگ کریستال مارمارا ترکیه  فرم مربوط به  درخواست قیمت را تکمیل و ارسال نمایید تا درخواست شما مستقیما از طریق پیامک برای ما ارسال گردد.همچنین می توانید با واحد فروش ما تماس حاصل فرمایید .
00989134025575-00983133800767

#مارمارا #مارامارا ترکیه #چه_سنگی_بخرم؟ #سنگ_مناسب_داخل_ساختمان
#سنگ_ترکیه #سنگ_چینی
#صنایع_سنگ_سان
#سان #سنگبری_سان #بزرگترین_سنگبری_اصفهان


سفارش محصول

تعداد دیدگاه تایید شده 0

;